Menopecia Tablet

Menopoz kadınlar için kaçınılmaz ve fizyolojik bir dönemdir,yumurtalıkların görevinin bitmesi sonucu kadınlık hormonunun (östrojen) azalırve vücutta bir çok istenmeyen sorun ortaya çıkar bunlardan biri de saç kalite kaybı ve saç dökülmesidir.

Saçtaki bu olumsuzlukların en önemli sebebi östrojenin azalmasıdır ancak buna ek olarak yaşam biçiminin değişmesine bağlı diğer saç besleyiciler olan biotin (B7 vitamini ), pantotenat ( B5 vitamini),keratin,L-sistin gibi maddelerin azalması da saç sorununda etkilidir.

Bu dönemdeki saç dökülmesinin tedavisinde en etkili madde bitkisel östrojen olarak bilinen isoflavondur.İsoflavon östrojenin yerine geçerek saç dökülmesi yanı sıra diğer menopoz şikayetlerininde düzelmesini sağlar.


Biotin alırken Türkiye'nin saç uzmanı Hair Pharma'nın 100 tabletlik HP Biotin formlarını tercih edebilirsiniz.

Saç sorunları üzerine çalışan Hair Pharma ilaç sanayinin ürettiği Menopecia Tablet saç kalitesini artıran keratin,sistin,vitaminler ve mineraller yanı sıra östrojen gibi etki eden isoflavon adlı soya özütü içeren tek saç ilacıdır.
Menopecia da 2500 mcg (2.5 mg) biotin vardır.Menopecia alırken ek olarak biotin alınmasına gerek olmaz.

Menopecia

Menopecia hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz https://www.enbipharma.com/menopecia sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap Soru Sor

bebek